حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

آمادگی شرکت کویر تایر برای تولید تایرهای وانتی تمام سیمی از سال آینده

کویرتایر
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 21 اسفند 1397تعداد بازدید : 19نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

مدیر بازاریابی و فروش شرکت کویر تایر از آمادگی این شرکت برای تولید تایرهای وانتی تمام سیمی از سال آینده در صورت حمایت دولت خبر داد.

به گزارش پارس تایر، مهندس مرتضی قربانی گل پرور در گفتگو با خبرنگاران افزود: در راستای طرح توسعه شرکت کویر تایر تولید تایر های سیمی وانت بار در دستور کار قرار گرفته است و بر این اساس زیرساخت‌های لازم فراهم شده و ماشین آلات نیز سفارش داده شده است.

وی مهمترین مشکل را برای اجرای طرح توسعه کویرتایر تامین ارز برای واردات ماشین آلات به کشور دانست و گفت: در صورت حمایت دولت برای تامین ارز مورد نیاز، شرکت کویر تایر سال آینده وارد تولید تایرهای وانتی سیمی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه واردات هر کیلوگرم تایر وارداتی بین ۳ تا ۵ دلار برای کشور خروج ارز به همراه دارد افزود: این در حالیست که برای تولید هر کیلوگرم تایر در داخل کشور بین یک تا ١.٢ دلار ارز نیاز است. لذا قطعاً در صورت حمایت دولت از تولیدکنندگان این عرصه می توانیم از خروج میزان قابل توجهی ارز از کشور جلوگیری کنیم.

با بیان اینکه کشور سالانه به واردات حدود ۱۰۰ هزار تن تایر نیازمند است گفت: در صورت اجرای طرح توسعه شرکت کویرتایر و حمایت دولت می توانیم ۱۰ هزار تن از این ظرفیت را در شرکت کویر تایر تولید کنیم./عصر خبر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول