تایر ایرانی در نمایندگی ها به وفور وجود دارد؟!

تایر

رئیس انجمن صنفی صنعت تایر گفت: تایر ایرانی در واحدهای توزیع کننده کشور به وفور وجود دارد و با نرخ مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان و فروشندگان به فروش می رسد.

به گزارش پارس تایر، محمدرضا گنجی افزود: امسال در ماه های مهر و آبان سه میلیون و 200 هزار حلقه تایر در میان واحدهای توزیع تولیدکننده در سراسر کشور توزیع شده است.

وی همچنین با اعلام این خبر که در آذر ماه سال جاری نیز یک میلیون حلقه تایر دیگر توزیع خواهد شد، اظهارداشت: کارخانه های تایرسازی کشور ظرفیت تولید 30 میلیون حلقه تایر را دارند و هم اکنون با ظرفیت 90 درصدی در حال فعالیت هستند.

رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ادامه داد: بطورکلی به جامعه اطمینان داده می شود که 10 شرکت تولید کننده تایر با تمام توان در حال تولید و توزیع هستند.

وی ضمن اشاره به اینکه توزیع لاستیک در کشور ادامه دارد، گفت: تایرهای ایرانی مورد مصرف عموم کشور بوده و کمبودی در این حوزه وجود ندارد.

گنجی با تاکید بر اینکه کارخانه ها به مقدار فراوان تایر کامیون تولید کرده و در اختیار واحدهای توزیع کننده قرار داده‌اند، افزود: توزیع کنندگان منتظر صدور حواله از سوی سازمان راهداری، شهرداری ها و مسئولان مربوطه هستند.

وی در ادامه با اعلام این مطلب که تایر های کامیونی هنوز با حواله توزیع می شود یادآور شد: تایرهای کامیونی در واحدهای صنفی وجود دارد و از سه ماه گذشته در کشور دپو شده است./رادیو اقتصاد

نویسنده وبلاگ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *