حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

نفس تایرسازان ایرانی به شماره افتاد

کویرتایر
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 19 خرداد 1398تعداد بازدید : 48نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر ایران اعلام می کند که مشکلات تولیدکنندگان تایر در سال 98 بسیار بیشتر شده و تامین مواد اولیه، اصلی ترین مشکل تولیدکنندگان است.

به گزارش پارس تایر، مصطفی تنها اظهار داشت: کشور ما در شرایط عادی قرار ندارد و در چنین شرایطی تامین، اصلی ترین مساله تولیدکنندگان خواهد بود بدین معنی که در حال حاضر اصلی ترین مساله تولیدکنندگان تایر، تامین مواد اولیه است.

سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر ایران افزود: مشکل تامین مواد اولیه، به صورت مقطعی و نه بلند مدت بر ظرفیت تولید تایرسازان تاثیر می گذارد. ما در سال 97 نسبت به سال 96 در مجموع 4 درصد کاهش تولید داشته ایم اما ممکن است مقاطعی وجود داشته باشد که تا 50 درصد نیز کاهش ظرفیت به وجود آمده اما ماه بعد جبران شده باشد.

تنها افزود: در حال حاضر، شرایط دارای ثبات نیست و کارخانجات با ثبات کار نمی کنند. بعد از نوروز 98 مسائل و مشکلات تایرسازان بسیار بیشتر شده و تولید با اشکال صورت می گیرد زیرا گاهی مواد به موقع نمی رسد و به طور کلی، شرایط دارای ثبات نیست؛ به عبارتی شرایط ویژه است و این شرایط ویژه، کار ویژه نیز می طلبد.

وی درخصوص افزایش قیمت تایر گفت: قیمت تایر از دی 97 تاکنون تغییری نداشته و ما نسبت به این موضوع اعتراض داریم و درخواست افزایش قیمت را ارائه داده و پیگیر آن هستیم زیرا اگر همین روند ادامه داشته باشد فعالیت ما توام با زیاندهی خواهد بود.

سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر ایران افزود: ما تولیدکنندگان، ملزم به فروش با قیمت مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هستیم اما منطق بازار در کشور ما یک ساختار سنتی است و این ساختار، قواعد خود را دارد و قیمت ها در بازار افزایش یافته زیرا ارزش پول کاهش یافته است./خبر خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول