حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

معرفی دو طرح گل جدید توسط جی تی تایر

جی تی
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 21 مهر 1398تعداد بازدید : 89نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

جی تی تایر در حال ادامه روند جدیدترین فناوری ترکیبی خود با نسل بعدی تایر +GDR655 و +GDR665 طرح گل های دیفرانسیل برای حمل و نقل منطقه ای و مسافت طولانی را معرفی کرد. گفته می شود که هر دو مورد در حال حاضر دارای مسافت 30٪ مسافت طولانی تر هستند.

به گزارش پارس تایر، دو طرح گل جدید معرفی شده توسط جی تی باعث تولید گرمای کمتر می شود که راندمان سوخت را تقریباً 10درصد در مقابل لاستیک های اصلی بهبود می بخشد.

تایر جی تی +GDR655 در ابتدا در اندازه های 315/80R22.5 و 315/70R22.5 در دسترس است، در حالی که جی تی +GDR665در اندازه 295/80 R22.5 ارائه می شود.

مهندسان مرکز تحقیق و توسعه اروپا جی تی در هانوفر آلمان، به همراه متخصصان مرکز تحقیق و توسعه مرکزی در هی فی چین برای ساخت این دو تایر جدید همکاری نموده اند. این پروژه چهار ساله شامل ارزیابی جدید مواد اولیه پیشرفته، تجزیه و تحلیل آزمایشگاه و آزمایش جاده گسترده با شرکای ناوگان جی تی در اروپا است. لاستیک ها در کارخانه جی تی واقع در جاکارتا اندونزی تولید می شوند.

تونی مک هه، مدیر فروش و بازاریابی TBR جی تی در انگلستان، گفت: “لاستیک های جدید، مانند تمام آنهایی که وارد محدوده جی تی شده اند، طراحی شده اند تا با تحقق کاهش مصرف سوخت با سطح بالای ایمنی، دوام و بازخوانی در محور دیفرانسیل را برای رانندگان به ارمغان آورد.، طرح گل  +GDR655 و +GDR665 یک جهش بزرگ در فناوری تولید تایر است و ما می توانیم با یک قیمت رقابتی این تایرها را به بازار عرضه کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول