حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

لاستیک سنگین تا دوسال آینده با تولید داخل تامین می شود

تایر سنگین
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 26 مرداد 1398تعداد بازدید : 104نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: نیاز لاستیک ناوگان حمل و نقل سنگین تا دوسال آینده از طریق تولید داخل تامین می‌شود.

به گزارش پارس تایر، شهرام آدم نژاد در حاشیه مراسم افتتاح پروازهای داخلی فرودگاه امام در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت توزیع لاستیک بین کامیون‌داران افزود: با وجود مشکلات فعلی در تامین ارز، واردات لاستیک همگام با تامین لاستیک از داخل کشور انجام می‌شود.

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: در دو ماه گذشته توزیع لاستیک شرایط نسبتا خوبی را داشته است و امیدواریم این روند در ماه‌های آینده ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: البته اینکه به یک کامیون ١٨ چرخ، دو فقره لاستیک دولتی اختصاص یابد نمی‌تواند کافی باشد و این فرآیند باید هر چه زودتر اصلاح شود.

آدم نژاد با بیان اینکه اکنون ارز ٤ هزار و ٢٠٠ تومانی به سختی برای تامین لاستیک وارداتی اختصاص می‌یابد، گفت: باید آنقدر قیمت لاستیک کاهش یاید که رانندگان کامیون با درآمد فعلی امکان تهیه آن را داشته باشند.

وی اضافه کرد: با هماهنگی وزارت صنعت و حمایت از تولید داخل، نیاز تامین لاستیک ناوگان داخلی تا دوسال آینده از طریق تولید داخل تامین می‌شود.

به گفته آدم نژاد اکنون کارخانجات زیادی در استان‌های مختلف برای تولید داخلی لاستیک اقدام کرده‌اند و حمایت وزارت صنعت از این کارخانجات می‌تواند نیاز کشور را از واردات لاستیک بی‌نیاز کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول