اختصاص نیمی از تولیدات سواری شرکت بارز به پرایدسواران

بارز

گروه صنعتی بارز با توزیع 260هزار حلقه لاستیک پرایدی در آبان ماه، قیمت تایرهای رینگ 13 را در بازار می شکند.

به گزارش پارس تایر، مدیرکل فروش گروه صنعتی بارز با تاکید بر برنامه ریزی در کارخانه بارز کرمان و کردستان برای تولید بیشتر محصولات رادیال سواری در رینگ 13 از عزم جدی این تایر ساز برای رساندن قیمت های تایرهای پرایدی در بازار به قیمت های مصوب سازمان حمایت خبر داد و گفت: با همت تایرسازان داخلی تفاوت قیمت تایرهای رینگهای 14و 15بین بازار و کارخانه به حداقل ممکن رسیده است و در حال حاضر تنها این تفاوت برای تایرهای خانواده پراید به چشم می خورد.

علیرضا یحیی زاده بیان کرد: با توزیع یکباره 260هزار حلقه تایر پرایدی در بازار، قیمت این محصول کاهش خواهد یافت. وی از عزم جدی بزرگ ترین تایرساز کشور برای کاهش قیمت تایرهای رادیال سواری تولید داخل در بازار و کاهش هزینه های مصرف کنندگان نهایی خبر داد و گفت: سبدهای فروش بارز به نمایندگان خود، آبان ماه با 140 حلقه افزایش توزیع خواهد شد و برای اولین بار ۵۷درصد از تعداد تایرهای موجود در این سبدها متعلق به رینگ 13 با همان خانواده پراید است.

وی هدف بارز از افزایش تولید محصولات پرایدی و توزیع آن در بازار را پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان دانست و اظهار امیدواری کرد با حمایت مدیران وزارت صنعت معدن و تجارت، قیمت لاستیک های خانواده پراید به آنچه از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان تعیین شده است، برسد. این در حالی است که سایر تولید کنندگان داخلی افزایش تولید تایرهای پرایدی را در دستور کار قرار داده اند و بازار لاستیک در آبان ماه با حجم بالایی از این سایز تایر تغذیه خواهد شد. وی همچنین از مصرف کنندگان تایرهای رینگ 13 خواست برای خرید لاستیک عجله نکنند زیرا با ورود حجم بالای تولیدات بارز به بازار بی شک قیمت این کالا در بازار تایرهای جایگزین خواهد شکست.

وی همچنین از خریداران تایرهای بارز ځواست تا محصولات این گروه صنعتی را در تمام سایزها به ویژه پرایدی تنها از شبکه نمایندگی های بارز که در سایت اینترنتی گروه صنعتی بارز آورده شده است، خریداری کنند.

یحیی زاده قیمت فروش هر جفت تایر پرایدی را 347هزار تومان اعلام کرد و از خریداران خواست از پرداخت مبالغی بیش از قیمت تعیین شده توسط سازمان حمایت برای خرید یک جفت لاستیک پرایدی به نمایندگان رسمی بارز خودداری کنند./دنیای خودرو

مدیر پارس تایر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *