تست‌ رایگان تایرهای چهارفصل در پیست کنتیننتال انجام می شود

کنتیننتال

کانتیننتال ‌تایر در بخشی از همکاری خود با کمپین جهانی مرسدس‌ بنز، پذیرای کسانی خواهد بود که علاقه‌مند به آزمایش رایگان تایرهای چهارفصل این شرکت هستند.

به گزارش پارس تایر، این تایرساز آلمانی برای اثبات ایمنی محصولاتش در جاده اقدام به برگزاری این تست‌های رایگان کرده است. این اقدام پس از اعلام تایرهای سری All Season Contact برای سه‌سال متوالی به‌عنوان برترین لاستیک چهارفصل در تست‌های ماهنامه اتواکسپرس انجام شد.

در این برنامه، کنتیننتال دو خودرو را انتخاب کرد تا مسافت ترمز بین تایرهای تابستانی و چهار فصل خود را در یک جاده خیس به نمایش بگذارند. عملکرد عالی تایرهای All Season Contact باعث شد در کشور انگلستان با آب‌وهوای همیشه بارانی به‌عنوان گزینه‌ای ایده‌آل مطرح شود.

در نخستین بخش از این اقدام که در ماه اکتبر برگزار شد، کانتیننتال میزبان ۱۲۰متخصص و راننده باتجربه بود تا تفاوت تایرهای تابستانی و چهارفصل را نشان دهد. ۹۴درصد از حاضران به این نتیجه رسیدند استفاده از تایرهای چهارفصل نسبت‌به تایرهای تابستان ارجحیت دارد.

کنتیننتال در این تایر از طراحی تایرهای تابستانی و زمستانی خود الهام گرفته و ویژگی اصلی آن استفاده از فناوری Cool Chill در آمیزه این تایر است که به غیر از سری چهارفصل در تایرهای زمستانی Winter Contact TS 860 نیز از آن استفاده شده که کمک می‌کند در شرایط زمستانی تایر انعطاف‌پذیری بیشتری داشته باشد همچنین عملکرد ترمزگیری و چسبندگی را در این شرایط ارتقا می‌دهد.

لائورا جانسون (Laura Johnston) مدیر برندینگ کنتیننتال گفت: «پس از موفقیت تایرهای چهارفصل برای جلب اعتماد نشریات معتبر و همچنین انجام تست‌های رایگان برای متخصصان در ماه اکتبر، قصد داریم مرحله بعد این تست‌ها را در تعطیلات ســــال نو انجام دهیم. این تست فرصتی است برای راننده‌های مختلف تا شانس تاثیر انتخاب تایر را بر عملکرد خودرو را تجربه کنند.»

مرحله بعدی این تست‌ها از ۲۸ دسامبر آغاز شد که تا روز چهارم ژانویه ۲۰۲۰ ادامه خواهد داشت و به هر راننده ۲۰ دقیقه فرصت تست می‌دهند. برای شرکت در این تست‌ها نیازی به پیش‌ثبت‌نام نیست، فقط کافی است در روزهای برگزاری بین ساعت ۱۱ تا ۱۳ حضور خود را اعلام کنید./دنیای خودرو

مدیر وبلاگ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *