حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

اجرای طرح توزیع سیستمی لاستیک خودروی سنگین شهری

تایر کامیون
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1398تعداد بازدید : 48نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز از طرح توزیع سیستم آزمایشی لاستیک ناوگان باری شهری از خرداد سال جاری خبر داد.

به گزارش پارس تایر، فاضل نادری با اعلام خبر، گفت: در حال حاضر واردات تایر سنگین و همچنین واردات مواد اولیه جهت تولید این محصول با استفاده از ارز دولتی در حال انجام است. بنابراین برای جلوگیری از توزیع نامناسب و ورود دلالان به این بازار و همچنین مقابله با قاچاق صادراتی این محصول، فرآیند توزیع باید کاملاً شفاف و تحت کنترل نهادهای نظارتی باشد.

وی ادامه داد: در سال گذشته رانندگان ناوگان سنگین با مشکلاتی از جمله عدم تأمین لاستیک روبه‌رو بودند. علی‌رغم واردات قابل توجه تایر سنگین، متأسفانه عدم شفافیت در توزیع این محصول موجب نارضایتی گسترده در میان رانندگان در سال گذشته شد.

نادری اظهار کرد: طرحی با همکاری وزارت صنعت، راه و شهرسازی و وزارت کشور در دست اقدام است که در قالب این طرح، سامانه جامع تجارت متعلق به وزارت صنعت، سامانه توزیع لاستیک متعلق به سازمان راهداری و سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری و حومه متعلق به وزارت کشور به یکدیگر متصل می‌شود و به این ترتیب زنجیره توزیع تایر سنگین از حلقه واردکننده – تولیدکننده تا حلقه مصرف‌کننده نهایی کاملاً شفاف می شود.

وی افزود: طرح توزیع سیستمی لاستیک خودروی سنگین شهری طی هفته جاری به صورت آزمایشی در استان قزوین پیاده‌سازی و از ماه آینده وارد فاز نهایی می شود و سپس در تمامی استان‌های کشور از جمله استان آذربایجان شرقی اجرا می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز یادآور شد: اولویت دریافت سهیمه لاستیک ناوگان باری شهری به ترتیب با ناوگان خودروهای مجهز به دستگاه سیپاد (سامانه پایش پیمایش ناوگان شهری)، ناوگان دریافت کننده باربرگ حقیقی، ناوگان دریافت کننده باربرگ روزانه و ناوگان دارای پروانه فعالیت است./آرمان تبریز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول