حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

ورود انواع تایر بی کیفیت با حذف گواهی استاندارد

محمدرضا تقی گنجی
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 15 اسفند 1397تعداد بازدید : 30نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران اعلام می کند که برداشته شدن الزام ارائه گواهی استاندارد از مبدا برای واردات تایرهای سنگین به کشور جای تاسف دارد و این مساله قطعا موجب ورود انواع تایر بی کیفیت و غیر استاندارد به کشور خواهد شد.

به گزارش پارس تایر، محمدرضا تقی گنجی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص دستورالعمل وزارت صمت مبنی بر برداشته شدن الزام ارائه گواهی استاندارد از مبدا برای واردات تایرهای سنگین به کشور، اظهار داشت: وزارت صمت در دستورالعملی الزام ارائه گواهی استاندارد از مبدا را برای واردات تایرهای سنگین به کشور برداشته است که این امر موجب تاسف می باشد.

رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران افزود: برداشته شدن الزام ارائه گواهی استاندارد از مبدا برای واردات تایرهای سنگین به کشور قطعا موجب ورود انواع تایر بی کیفیت و غیر استاندارد به کشور خواهد شد که این مساله جای تاسف دارد.

گنجی افزود: ما در این خصوص اعتراض خود را اعلام نموده ایم که متاسفانه به نتیجه نرسیده است.

رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران درخصوص مجوز افزایش قیمت 20 درصدی از سوی وزارت صمت به تولیدکنندگان تایر درخصوص تایرهای سری سرعت V گفت: سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پیش از این مجوز افزایش قیمت تایرهای رادیال سواری و بایاس را صادر کرده بود اما برخی از انواع تایر از مصوبه مذکور جا مانده بودند.

گنجی افزود: اعلام جدید وزارت صمت درخصوص مجوز افزایش قیمت 20 درصدی به تولید کنندگان در حوزه تایرهای سری V می باشد و بر این اساس، تایرهای سری سرعت V نیز مشمول 20 درصد افزایش قیمت خواهند شد./خبر خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول