حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گلایه های رانندگان به نوع توزیع لاستیک کامیون

تایر کامیون
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 26 فروردین 1398تعداد بازدید : 38نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

مشکل تأمین لاستیک رانندگان که یکی از دغدغه‌های کامیون‌های باربری بود و آنها طی سال گذشته چندین بار به این موضوع اعتراض داشتند، اندکی سروسامان یافته اما همچنان برخی به نوع توزیع آن اعتراض دارند.

با وجود اینکه این موضوع به صورت حواله‌ای تا حدودی پیش رفت اما همچنان توزیع آن برخی از رانندگان را قانع نکرده است.

به گزارش پارس تایر، یکی از رانندگان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه برای توزیع لاستیک تنها یک جفت داده می‌شود اظهار کرد: یک جفت برای یک کامیون آن هم در قبال نیاز به 10 لاستیک، کافی نیست.

وی با بیان اینکه توزیع لاستیک باید در طی سال پیوسته باشد افزود: توزیع دو لاستیک آن هم در یک سال کافی نبوده و مشکلی را برطرف نمی‌کند.

یکی دیگر از رانندگان همدان در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه توزیع لاستیک سهمیه‌ای شده است افزود: این در حالی است که بنده نه در سال گذشته و نه امسال موفق به دریافت این سهیمه نشدم.

وی ادامه داد: در سهمیه لاستیک تنها یک جفت در نظر گرفته شده که این برای یک کامیون کافی نبوده و باید تعداد افزایش یابد.

در ادامه مسؤول امور توزیع لاستیک اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با اشاره به اجرای طرح توزیع لاستیک از تیرماه سال 97 از توزیع 30 هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل استان خبر داد و اظهار کرد: این تعداد لاستیک در قالب 15 هزار حواله بین رانندگان ناوگان حمل و نقل سنگین باری و مسافری برون شهری استان توزیع شده است.

رسول توحیدی با اشاره به اینکه این توزیع در چند مرحله و به شکل تقریبی به ازای هر نفر دو تا پنج جفت لاستیک بوده، یادآور شد: توزیع لاستیک برای خودرو‌های سنگین در حوزه حمل و نقل بار و مسافر بوده است.

وی ادامه داد: این لاستیک‌ها بین رانندگانی توزیع شده که فعالیت حمل و نقل دارند و کارت هوشمند آن‌ها فعال است.

مسوول امور توزیع لاستیک اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان خاطرنشان کرد: خوشبختانه استان همدان از نظر جذب لاستیک نسبت به ناوگان حمل و نقل، رتبه نخست کشور را کسب کرده است.

وی با بیان اینکه عرضه لاستیک به شکل حواله‌ای و با نرخ دولتی عرضه شده است بیان کرد: این لاستیک‌ها شامل انواع سایزها و برند‌های مختلف بوده که قیمت هرکدام از آن‌ها متفاوت است.

توحیدی با بیان اینکه توزیع لاستیک با همکاری انجمن‌های صنفی رانندگان استان انجام شده است، بیان کرد: این توزیع با در نظر گرفتن کارکرد ناوگان(میزان پیمایش) و همچنین اضافه تناژ انجام شده است./فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول