حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

توزیع لاستیک رایگان بین۱۱۵۰ راننده تاکسی اصفهان

لاستیک تاکسی
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 15 بهمن 1397تعداد بازدید : 65نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: توزیع لاستیک رایگان تا ۱۵ بهمن، بین یک هزار و ۱۵۰ نفر از رانندگان تاکسی شهر اصفهان انجام شده است.

به گزارش پارس تایر، هادی منوچهری اظهارکرد: در مرحله نخست بسته حمایتی که از اوایل بهمن‌ماه سال‌جاری آغاز شده، بیش از ۱۴ هزار حلقه لاستیک و فیلتر هوا به صورت رایگان در اختیار رانندگان تاکسی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در بخش دیگر مرحله نخست، توزیع روغن موتور نیز انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: بسته حمایتی به سال ۹۸ تسری پیدا خواهد کرد و در فاز بعدی معافیت‌هایی در پرداخت هزینه‌های مرتبط با صدور کارت شهری و پروانه بهره‌برداری به صورت کاملاً رایگان شامل رانندگان خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: طرح بسته حمایتی از رانندگان تاکسی اصفهان در تاریخ فعالیت سازمان تاکسیرانی کشور بی‌سابقه است.

وی ادامه داد: هدف از ارایه بسته حمایتی کمک به معیشت رانندگان تاکسی و ایجاد شرایط زیست محیطی بهتر است، زیرا برخی از این لوازم به پاکیزگی هوا کمک می‌کند.

منوچهری با بیان اینکه توزیع این بسته حمایتی به صورت گروه‌بندی بر اساس پلاک خودرو با ارسال پیامک به رانندگان در حال اجرا است، تاکید کرد: این بسته حمایتی قطع نخواهد شد و پس از اتمام مرحله نخست، مراحل بعدی در قالب ارایه قطعات و لوازم مرتبط با خودرو و تامین هوای پاک ادامه پیدا کند و امیدواریم این طرح در فازهای مختلف به مدت دو تا سه سال ادامه داشته باشد تا شاهد بهره‌مندی و استفاده هر چه بیشتر رانندگان باشیم./ایمنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول