توزیع 1270حلقه لاستیک بین ناوگان حمل و نقل بوکان

لاستیک کامیون

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای بوکان گفت: از ابتدای اجرای طرح توزیع لاستیک تاکنون یکهزار و 270 حلقه لاستیک در چند نوبت بین کامیون داران این شهرستان توزیع شده است.

به گزارش پارس تایر، حسین بیادار با بیان اینکه این تعداد لاستیک به نرخ دولتی و در 2 مرحله در اختیار رانندگان ماشین آلات سنگین قرار گرفت، افزود: در مرحله نخست 424 حلقه لاستیک و در مرحله دوم نیز 846 حلقه در بین رانندگان خودروهای باری، سواری و اتوبوس بین شهری توزیع شد.

وی اضافه کرد: ارزش لاستیک های توزیع شده در بین رانندگان انواع خودروها در شهرستان 22 میلیارد و 250 میلیون ریال بوده است.

وی یادآور شد: توزیع لاستیک وارداتی در راستای تحقق مطالبه های رانندگان ناوگان حمل و نقل از سوی دولت در سراسر کشور انجام و در هر نوبت توزیع شد.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای بوکان گفت: عوامل توزیع و فروش لاستیک خودرو از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان به راهداری معرفی شده بودند.
در شهرستان بوکان یکهزار و 932 خودرو سنگین و نیمه سنگین وجود دارد که یکهزار و 750 دستگاه آن انواع خودرو باری و 182 دستگاه خودرو سواری بین شهری است.

سهم درصد ناوگان حمل و نقل در بوکان به نسبت ناوگان آذربایجان غربی در مجموع هشت درصد استان است.
توزیع لاستیک بین رانندگان شهرستان های تکاب، شاهین دژ و سردشت نیز بر عهده انجمن صنفی رانندگان بوکان است. بوکان در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد./ایرنا

مدیر پارس تایر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *