حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

توسعه کارخانه آرتاویل تایر ۴۰۰ فرصت شغلی در اردبیل ایجاد می‌کند

کویرتایر
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 21 بهمن 1397تعداد بازدید : 21نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

استاندار اردبیل گفت: کارخانه آرتاویل تایر با توسعه این کارخانه بیش از ۴۰۰ نفر در فاز جدید دعوت به کار می‌کند که بسیار ارزشمند است.

به گزارش پارس تایر، اکبر بهنام‌جو صبح امروز در جمع کارگران و کارفرمایان استان اردبیل اظهار داشت: چرخه اقتصادی کشور به نیروی انسانی فعال بستگی دارد و استان اردبیل از این حیث جزو استان‌های پیشرو و با استعداد محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم و مسئولان باید با وحدت و همدلی مشکلات را حل کنند، گفت: کارخانه آرتاویل تایر به دلیل مشکل مواد اولیه 17 روز تعطیل شد و با مدیریت صحیح و سعه صدر کارگران و همکاری تمام مسئولان مجددا به چرخه تولید بازگشت و با کوچک‌ترین مشکل تمام کارگران مزایای خود را دریافت کردند.

استاندار اردبیل افزود: تلاش شبانه‌روزی دولت و مسئولان با هدف ایجاد امید در بین خانواده‌هاست و تلاش می‌کنیم با اقدامات مفید و کارساز بیکاری را در استان کاهش دهیم.

بهنام‌جو سرمایه‌گذاران را جهادگران اقتصادی بر شمرد و بیان کرد: هر سرمایه‌گذاری که به استان اردبیل سفر می‌کند باید احساس آرامش کرده و سرمایه خود را با امنیت کامل به این استان بیاورد و قطعا در حال حاضر نیز اقداماتی که در استان انجام شده در سایه وحدت بوده است.

استاندار اردبیل با اشاره به هدفگذاری ایجاد 20 هزار شغل در سال 97 در استان تصریح کرد: با توجه به اینکه تحریم‌های ناجوانمردانه مانع رشد و پیشرفت برخی از پروژه‌های در حال اجرا شد اما سرمایه‌گذاران در تلاش هستند تا پایان سال تعدادی از جوانان را با ارایه آموزش‌های لازم به کار گیرند.

وی گفت: مدیریت کارخانه آرتاویل تایر با توسعه این کارخانه بیش از 400 نفر در فاز جدید دعوت به کار می‌کند که بسیار ارزشمند است./تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول