فروش تایر کامیونی کنتیننتال با قیمت دولتی

تایر سنگین

شركت سيبا موتور در طرحی تایر خودروهای تجاری با برند کنتیننتال و قيمت مصوب دولتي را به فروش می رساند.

به گزارش پارس تایر، شركت سيبا موتور جهت افزايش سطح رضايت مشتريان خود به فروش تایر برای انواع خودروهای تجاری با برند کنتیننتال و مشخصه سايز 315/80R22.5 اقدام کرده است.

دارندگان انواع خودروهای تجاری می توانند از این طرح استفاده کنند و الزامی در دارا بودن یکی از خودروهای تجاری این شرکت وجود ندارد. مشتریان برای بهره بردن از این طرح ابتدا باید به همراه مدارك كارت هوشمند و برگ سبز مالكيت ناوگان و بر اساس سريال پلاك خودرو خود به اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان مراجعه کنند. سپس جهت اخذ حواله منقوش به مهر برجسته از اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان به این سازمان مراجعه و در آخر مالك خودرو به همراه حواله صادر شده، كارت هوشمند، كارت خودرو، كارت ملي و پروانه فعاليت به نمايندگي های مجاز منتخب شركت سيبا موتور که متعاقبا اعلام می شود، ظرف مدت سه روز كاري مراجعه کنند.

گفتنی است در این طرح یک حلقه تایر با قیمت 31,748,311 ريال و احتساب ارزش افزوده به فروش می رسد. همچنین مشتریان می توانند جهت كسب هر گونه اطلاعات بيشتر با شماره 48027-021 واحد ارتباط با مشتريان یا امداد گروه بهمن تماس حاصل کنند.

نویسنده وبلاگ
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • حسن 26 آذر 1398 / 15:18

    چه خبره که همه روی آوردن به واردکردن و توزیع لاستیک به قیمت دولتی، خدا خیرشون بدهد که همه دنبال فقط خدمت رسانی هستند. لاستیک فروشان باید تعطیل کنند الان از واردکننده خودرو گرفته تا رانی، دان مرغ همه زدن به واردات لاستیک و عرضه به قیمت دولتی.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *