حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

لاستیک های فرسوده ماشین در حاشیه شهر زاهدان سوزانده می شود

لاستیک فرسوده
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 30 فروردین 1398تعداد بازدید : 56نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

تعدادی از افراد سودجو لاستیک های فرسوده خودرو را در حاشیه شهر زاهدان به آتش کشیدند.

به گزارش پارس تایر، وحید پورمردان مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: در پی گشت و کنترل مامورین یگان حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از حاشیه شهر زاهدان متاسفانه مشاهده کردند که تعدادی از افراد سودجو لاستیک های فرسوده خودرو را در این منطقه به آتش کشیده اند. محیط بانان با مشاهده آتش اقدام به اطفاء حریق نمودند.

پورمردان افزود: این افراد با جمع آوری لاستیکهای فرسوده در سطح انبوه از گوشه و کنار شهر به منظور جداسازی سیمهای لاستیکها مبادرت به آتش زدن آنها می کنند. و سیم های استخراجی را به بهای اندکی می فروشند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان دراین خصوص اظهار کرد: سوزاندن ضایعات و لاستیکهای فرسوده در حاشیه زاهدان به یک مشکل زیست محیطی تبدیل شده و نقش موثری در افزایش آلودگی هوا دارد. از اینرو اداره کل حفاظت محیط زیست استان با جدیت موضوع را دنبال می نماید و با افرادی که اقدام به سوزاندن تایر و لاستیکهای فرسوده میکنند، برخورد قانونی لازم را انجام خواهد داد.

لازم بذکر است این عمل خلاف قانون بوده و موجب ایجاد دود غلیظ گسترده ای حاوی انواع عوامل سرطانزا میشود وبا وزش باد در سطح شهر پراکنده می گردد و سلامت مردم را مورد تهدید قرار می دهد، بیشتر مردم از خطرات سوزاندن زباله، پلاستیک، لاستیک و سایر پسماندهها بی خبرند و حساسیتی نسبت به آن از خود نشان نمیدهند لذا از کلیه هم استانیهای عزیز خواهشمندیم در صورت مشاهده اینچنین موارد موضوع را به نزدیک ترین اداره حفاظت محیط زیست اعلام دارند./محیط زیست سیستان و بلوچستان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول