آرشیو وبلاگ

تایر کامیونی

قیمت‌های لاستیک کامیون‌ در بازار آزاد سرسام آور است

دبیر کانون انجمن‌های صنفی کامیون‌داران کشور اعلام کرد که اگر یک کامیون کشنده ۱۸ چرخ بخواهد پنج جفت لاستیک مورد نیاز خود را در طول یکسال تامین کند باید بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان بسته به چینی، کره‌ای یا فرانسوی بودن لاستیک پرداخت کند.
محمدرضا تقی گنجی

نحوه توزیع دلیل کمبود تایر در بازار است

رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران اعلام می کند که تولید و مصرف تایر در کشور تقریبا برابر است و اگر کمبودی در بازار وجود دارد به مشکل سیستم توزیع برمی گردد چراکه ممکن است تجاری که کالا را از تولیدکنندگان تحویل می گیرند با احتمال افزایش قیمت، کالا را به بازار ارائه نکنند.
کامیون

لاستیک و روغن در پایانه‌های بار توزیع می شود

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: لاستیک و روغن مورد نیاز رانندگانی که بار و مسافر جابه‌جا می‌کنند از طرف شرکت توزیع کننده روغن در پایانه‌های بار توزیع می شود.
تایر

کمبود و گرانی‌،این قسمت لاستیک

هر‌چند ظاهر فروشگاه نشان‌دهنده توزیع فراوان لاستیک خودرو است، اما صحبت‌های مسئول صنفی تمام تصورات ما را از بین می‌برد. «بیشتر لاستیک‌های موجود در فروشگاه دست‌دوم‌اند.
مگنا تایر

رشد 48درصدی گروه تایرسازی مگنا در سه‌ماه نخست 2019

سودعملیاتی با کسر هزینه‌ها (EBIT) این شرکت به 2 میلیون و 50 هزار یورو رسیده است. یعنی رقمی سه‌برابر آنچه در سه‌ماه نخست سال 2018 به ثبت رسیده بود.
درباره پیرلی

پیرلی تیم یاماها را در مسابقات موتوجی‌پی همراهی می کند

مسابقات موتوجی‌پی که هر فصل باحضور سوپربایک‌ها برگزار می‌شود، به محلی برای به‌رخ کشیدن تکنولوژی شرکت‌های تولیدکننده موتورسیکلت و تامین‌کنندگان قطعاتی همچون تایر تبدیل‌شده است.
لاستیک سالم را سر جای خود ببندید.

عمر لاستیک را با رعایت 6 نکته تضمین کنید

فشار باد تایر نکته‌ای است که بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند در صورتی‌که اگر این نکته رعایت شود تاثیرات قابل توجهی بر خودرو خواهد داشت.
تایر متفرقه

1000حقله لاستیک احتکاری خودرو در البرز کشف شد

سردار عباسعلی محمدیان: با توجه به اخبار دریافتی از مردم مشخص شد تعداد زیادی لاستیک خودرو در انباری در شهرستان نظرآباد دپو و به قیمت آزاد دربازار عرضه می شود.
تایر زاپاس

خودروسازان بر سر سه راهی تامین لاستیک

شنیده می‌شود خودروسازان به‌دلیل کمبود تایر در خطوط تولید مجبور به انبار کردن خودروهای جدید بدون زاپاس شده‌اندکه این خود نشان از چالش کمبود تایر در خودروسازی دارد.
لاستیک

بانک مرکزی در تخصیص ارز برای واردات لاستیک تعلل می کند

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی باید وزارت صمت اقدام به تأمین و توزیع بیش از یک میلیون لاستیک کند تا به صورت نسبی مشکلات کامیون داران حل شود.