آرشیو وبلاگ

بریجستون

بریجستون ایمنی المپیک توکیو را تامین خواهد کرد

شرکت ژاپنی بریجستون طی همکاری با مسئولان برگزاری المپیک و پارالمپیک تابستانی ۲۰۲۰، ایمنی مکان برگزاری مسابقات در برابر زلزله را تامین خواهد کرد.
کارخانه تایر

احتمال تعطیلی برخی خطوط تولید تایرسازان در ماههای آینده

توقف دو هفته ای تخصیص ارز دولتی به واردات کائوچوی طبیعی، احتمال تعطیلی خطوط تولید تایرسازان در ماه های آینده را بالا برد.
تایر کامیونی

توقف توزیع لاستیک حواله ای در بین رانندگان صحت ندارد

عبدالله خانعلی رئیس انجمن رانندگان کامیون های یخچالدار استان تهران با اعلام اینکه توقف توزیع لاستیک سهمیه ای در بین رانندگان صحت ندارد.
لوگو جی تی

روش فعال سازی کارت گارانتی تایر جی تی

با یک کارت می توانید خدمات پس از فروش را برای حداکثر 4 حلقه تایر فعال نمایید. برای این کار کافی است یک پیامک انگلیسی با محتوای زیر را برای شماره 10003479 بفرستید.
tire barez - تحریم‌ها روی کیفیت محصولات بارز تاثیر نگذاشته است

تحریم‌ها روی کیفیت محصولات بارز تاثیر نگذاشته است

مدیران همواره در سازمان‌ها به دنبال ارتقاء و بهبود عملکرد سازمان‌های خویش هستند. تحقیقات مدیریتی بر اهمیت مدیریت دانش و یادگیری سازمانی در بهبود عملکرد تاکید دارند.
کویرتایر

دستور وزیر صمت برای همکاری با طرح توسعه کارخانه کویرتایر

نماینده مردم بیرجند در مجلس گفت: در دیداری که به همراه مدیرعامل کارخانه کویر تایر با وزیر صمت داشتیم دستورمکتوب وزیر برای همکاری با طرح توسعه کارخانه کویرتایر صادر شد.
تایر متفرقه

آغاز شمارش معکوس برای کاهش قیمت تایرهای پرایدی در بازار

قیمت تایرهای خانواده پراید در بازار به قیمت مصوب می رسد. اتفاقی که در یک ماه گذشته برای تایرهای خانواده پژو در رینگ های ۱۴ و ۱۵ رقم خورد.
گودیر

سرویس ترکیبی گودیر برای تایرهای OTR

گودیر قصد دارد در نمایشگاه بانوما که ۸ تا ۱۴ آوریل برگزاری می شود، اقدام به رونمایی از ساختار جدید سرویس دهی به تایرهایش کند.
کارخانه تایر

رانت در واردات بر تولید لاستیک داخلی سایه افکنده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید واحدهای تولیدی داخلی توان تولید حدود ۸۵ درصد تایر خودروهای سواری و ۵۰ درصد تایر موردنیاز خودروهای فوق سنگین را دارند.
لاستیک

امکان ورود رسمی تایرهای تقلبی به کشور فراهم شد

حذف بی سروصدای کد DOT آمریکا از الزامات ورود تایر به کشور، این روزها به چراغ سبزی خطرناک برای ورود تایرهای بی کیفیت به کشور تبدیل شده است.