آرشیو وبلاگ

تایر متفرقه

خسارت سنگین تایرهای ارزان برای خودروهای میلیاردی

حکایت عجیبی دارند، خودروهای میلیاردی که برای چندمیلیون تومان صرفه جویی و خرید تایری ارزان تر، دچار تصادفات سنگین می شوند.
لاستیک

60درصد سود لاستیک ایرانی در جیب دلالان

عضو انجمن تایرسازان از اختصاص ارز دولتی به واردات بی رویه لاستیک کامیون انتقاد کرد؛ اما اتهام احتکار لاستیک از سوی تولیدکنندگان را وارد ندانست.
لاستیک

رکود و کسادی نامتعارف در بازار لاستیک

کاظم کاملی فرد گفت با توجه به افزایش و سهمیه بندی قیمت بنزین، قیمت لاستیک، باطری و روغن در بازار هیچ افزایشی نداشته است.
لاستیک

دردسر ثبت سفارش های اشتباه لاستیک برای کامیونداران

در زمان ثبت سفارش تنها برخی از سایز‌های لاستیک کامیون سفارش داده شد، که همین موضوع در شرایط کنونی زمینه‌ساز کمبود لاستیک شده است.
کویرتایر

ثبت رکورد ‌تولید در کویرتایر شکسته شد

مدیرعامل کویرتایر با اعلام اینکه ثبت رکورد ‌تولید در کویرتایر شکسته شده گفت: این کارخانه ۲۳درصد سهم صنعت تایر‌سواری و 11درصد کل تایر کشور را تامین می‌کند
لاستیک

تولیدکنندگان احتکار لاستیک را انکار می کنند

سخنگوی انجمن صنعت تایر گفت: تولید تایر صورت گرفته و به بازار نیز عرضه شده است و ادعای عدم توزیع لاستیک‌های تولیدی به بازار از بیخ‌وبن غلط است
تایر متفرقه

تایر ایرانی در نمایندگی ها به وفور وجود دارد؟!

تایر ایرانی در واحدهای توزیع کننده کشور به وفور وجود دارد و با نرخ مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان و فروشندگان به فروش می رسد.
تایر کامیون

راه اندازی یک خط تولید تایر سنگین به منظور تنظیم بازار

در یکی از کارخانجات تولیدی در شمال غرب کشور یک خط تولید جدید در نظر گرفته شده که تا 3 ماه آینده راه اندازی می شود و 300 هزار حلقه تایر سنگین تولید خواهد کرد
لاستیک

عدم عرضه لاستیک به بازار احتکار و تخلف است

وزیر صنعت، معدن و تجارت در واکنش به کمبود لاستیک در بازار گفت: خودداری از عرضه کالا به بازار پس از افزایش قیمت بنزین مصداق تخلف است و با آن‌ها برخورد می‌شود.
دکتر اسکندر ستوده مدیرعامل یزدتایر

توزیع یک‌میلیون حلقه انواع تایر توسط گروه رازی

گروه صنعتی رازی با هدف ساماندهی قیمت‌ها در بازار و تامین نیاز ناوگان حمل‌ونقل باری و سواری اقدام به توزیع یک‌میلیون حلقه انواع تایر به بازار کرده است