آرشیو وبلاگ

لاستیک

ضوابط جدید ثبت سفارش و واردات لاستیک سنگین اعلام شد

سعید عباسپور مدیرکل دفتر مقررات واردات و صادرات وزارت صنعت، معدن وتجارت در نامه ای ضوابط جدید ثبت سفارش و واردات لاستیک انواع خودروهای سنگین را ابلاغ کرد.
تایر متفرقه

کاهش تعرفه واردات تایرهای سواری در ایستگاه آخر

تفاوت قیمت تایرهای پرایدی بین بازار و کارخانه سرانجام کار دست صنعت تایر داد و موضوع کاهش تعرفه واردات تایرهای سواری در دستور کار ستاد تنظیم بازار قرار گرفت.
جی تی

جی تی تامین کننده تایرهای تی کراس فولکس واگن

جی تی تایر توانست تامین یکی از محصولات گروه فولکس واگن را برعهده بگیرد.قرار است سری سینرژی جی تی در ابعاد 205/60R16 برای فولکس واگن تی-کراس استفاده شود.
تایر

وضعیت تولید در صنعت تایر

توسعه صنعت تایر منوط بر جذاب بودن این صنعت برای سرمایه‌گذاران و عدم دخالت نهادهای قیمت‌گذار است.هر چند آمارها درباره نیاز کشور به انواع تایر متفاوت است.
میشلن با کنتیننتال سرمایه‌گذاری مشترک می‌کنند

میشلن با کنتیننتال سرمایه‌گذاری مشترک می‌کنند

میشلن به‌عنوان لیدر بازار تایر در کنار کنتیننتال قرار گرفته است تا با همکاری هم اقدام به نجات آینده صنعت تایرسازی از بحران کمبود کائوچو طبیعی کنند.
تایر کامیون

تخصیص حواله لاستیک دولتی به ناوگان درون شهری یکپارچه شد

تخصیص حواله لاستیک دولتی به ناوگان درون‌شهری در کل کشور اجرایی گردید.پس از دریافت پیامک سهمیه به سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری مراجعه فرمایید
لاستیک

حذف ارز دولتی واردات تایر 70درصد هزینه دولت را کاهش می دهد

حذف ارز دولتی از واردات تایرهای سنگین تا ۷۰ درصد از هزینه های دولت کم می کند. هزینه هایی که ناخواسته به دوش دولت و مردم تحمیل شده است
تایر کامیون

هزینه توزیع تایر دولتی به عهده کیست؟

به نظر خودتان شما به چه کسانی خدمات می‌دهید؟ وزارت صنعت، معدن، تجارت، سازمان راهداری، تایرسازان ، لاستیک فروش، یا راننده؟
تایر کامیونی

صف برخی بدهکاران برای دریافت ارز دولتی واردات تایر

به گزارش پارس تایر، تلاش برخی بدهکاران ارزی برای دریافت ارز دولتی و ثبت‌ سفارش‌های جدیدِ واردات تایرهای سنگین همچنان ادامه دارد
تایر

ابهام تولیدکنندگان تایر از میزان تخصیص ارز

سخنگوی انجمن صنعت تایر ایران: به دلیل اختصاص نیافتن ارز به ثبت سفارش‌های مواد اولیه به مدت یک ماه، تولیدکنندگان تایر با مشکلاتی مواجه شدند