آرشیو وبلاگ

تایرسازان

ارزشمندترین برندهای تایرساز دنیا معرفی شدند

براساس جدیدترین آمار منتشر شده میشلن توانسته است برای سومین سال متوالی به عنوان ارزشمندترین برند تایرساز خود را معرفی کند.
سازمان حمایت

راه‌حل جدید سازمان حمایت برای عدم تغییر قیمت لاستیک

اگر ثبت‌سفارش‌های قبلی مواد اولیه تایرسازی کفاف نیاز تایرسازان را بدهد،‌30 درصد افزایش قیمت علی‌الحساب اعمال‌شده برای لاستیک تغییری نخواهد کرد.
تایر

قرارداد 13 نمایندگی فروش تایر لغو شد

سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر ضمن اشاره به افزایش 30 درصدی تولید تایر در سال جاری از لغو قرارداد 13 واحد نمایندگی فروش تایر خبر داد.
لاستیک

مخالفت واردکنندگان با الزام صدور حواله برای لاستیک های وارداتی با ارز نیمایی

انجمن واردکنندگان لاستیک خودروی ایران در نامه ای مخالفت خود را با الزام صدور حواله برای لاستیکهای وارداتی با ارز نیمایی اعلام داشت
تایر

تایرهای سواری داخلی توقیف‌شده در انتظار تعیین تکلیف

تایرهای سواری که توسط یکی از تایرسازان به قصد فروش با قیمت‌های مصوب جدید،‌یک‌ماه قبل از انبار کارخانه خارج شده بود با حکم دستگاه‌های نظارتی با قیمت‌های مصوب گذشته  توزیع خواهد شد.
مصطفی تنها

آماری از تایرهای دولتی نداریم!

در گذشته سازمان حمایت به صورت دوره‌ای اطلاعاتی را درباره انبارهای عمومی تایر به انجمن ارائه می‌داد اما در شرایط فعلی اطلاعاتی از تعداد تایرهای دولتی موجود نیست
بریجستون

همکاری بریجستون و مایکروسافت برای ساخت سیستم عیب‌یاب لاستیک

سیستم‌های عیب‌یابی خودروها پیشرفته‌تر و هوشمندتر از گذشته شده‌اند و حالا مایکروسافت و بریجستون از سیستمی برای شناسایی آسیب لاستیک‌ها رونمایی کرده‌اند.
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای

سازمان راهداری خواستار توزیع سیستمی تایر از طریق حواله شد+سند

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور خواستار تجدید نظر در جدید‌ترین تصمیمات کارگروه تنظیم بازار مبنی بر حذف حواله‌های سیستمی شد.
تایر

گروه ارزی واردات تایر سواری تغییر کرد

وزارت صمت که چندی پیش رأی به تغییر گروه ارزی واردات تایرهای سواری از نیمایی به منابع حاصل از پیمان صادراتی داده بود، در آخرین تصمیم خود ارز تخصیصی به لاستیک را به گروه 21 کالایی بازگرداند.
لاستیک

تصمیمات اشتباه نابسامانی بازار تایر را تشدید کرد

یک کارشناس بازار تایر با اشاره به تصمیم اشتباه حذف حواله توزیع تایر درجلسات اخیر ستاد تنظیم بازار گفت:در صورت حذف حواله‌ها، قیمت‌گذاری آن از دست نهادهای نظارتی خارج می شود