آرشیو وبلاگ

تایر

ثبت رکورد دود کردن تایرها با حضور 170 خودرو!

با دود کردن تایر کمتر از 170 خودرو به صورت همزمان در کلورادو، رکورد Burnout جهان به نام آمریکایی ها ثبت می شود.
تایر متفرقه

برخی واردکنندگان تایر به دنبال فشار برای دریافت سهمیه ارزی هستند

‌برخی واردکنندگان با دور زدن قوانین اقدام به واردات تایرها بدون ثبت‌سفارش و ارسال حواله از طریق سیستم بانکی کرده‌اند و با دپوی کالاهای خود در گمرک دولت را برای دریافت ارز تحت‌فشار گذاشته‌اند.
کامیون

بررسی نقش تعاون در فرآیند توزیع لاستیک و روغن

سی و دومین کمیسیون تخصصی حمل و نقل ، گمرک و ترانزیت اتاق تعاون کشور با 3 دستور هفته آینده (چهارم شهریور 1398 ) برگزار می شود.
تایر

خطرات استفاده از تایرهای متفاوت در محور جلو و عقب خودرو

استفاده از تایرهای متفاوت در جلو و عقب تا چه حد می تواند خطرناک باشد؟در این تست، یک مسیر کاملا خیس برای ارزیابی عملکرد خودرو با تایرهای متفاوت انتخاب شده است
مرسدس بنز X کلاس 2018

خطر تایرهای تاریخ گذشته بیخ گوش لوکس سوارها

غفلت چندماهه برای تامین تایرهای موردنیاز خودروهای لوکس و حتی شاسی بلندهای اقتصادی باعث شده است بازار این لاستیک ها به جولانگاهی برای کالاهای قاچاق و بی کیفیت تبدیل شود.
استیل کرد

استیل کرد،بزرگترین کارخانه تولید نخ لاستیک در کشور

استیل کرد، تنها کارخانه تولید نخ لاستیک درکشور است. این کارخانه با تولید سالانه بالغ بر10هزار نخ لاستیک خودرو به طور صدرصد نیاز کشور را از واردات این محصول برطرف می سازد.
کوردتایر

حجم معاملات تایرکورد دوبرابر می شود

موسسه تحقیقات بازار تایر (TMR) پیش‌بینی کرده است حجم کلی فروش تایرکورد در سال ۲۰۲۶ تقریبا دوبرابر می‌شود و به ۷ میلیارد و ۸۹۰ میلیارد دلار خواهد رسید.
گودیر

کاهش 5درصدی ارزش سهام گودیر

ارزش سهام گودیر از ۱۱دلار و ۱۷ سنت در بورس نیویورک به ۱۰ دلار و ۵ سنت رسید تا برای اولین‌بار طی ۵ سال اخیر شاهد چنین افتی در ارزش سهام گودیر باشیم.
تایر کامیون

10 استان دیگر به طرح سیستمی تایر سنگین افزوده شدند

استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، گیلان، ایلام، کهگیلویه و بویر احمد، کرمان، فارس و اصفهان نیز به فهرست استان های طرح سیستمی تایر سنگین اضافه شدند.
کارخانه تایر

دستگاه پخت تایر توسط دانشگاه آزاد ساخته می شود

با ساخت دستگاه پخت تایر توسط این واحد دانشگاهی و تحویل به یکی از شرکت‌های ساخت تایر کشور یکی از گام‌های اساسی ایجاد ثروت از علم در دانشگاه آزاد اسلامی محقق می‌شود.