حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

لاستیک بایاس گران‌تر از لاستیک رادیال ؟!

بارز
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 6 شهریور 1398تعداد بازدید : 123نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

از مهمترین و جالب‌ترین نکات گزارش عملکرد ماهیانه شرکت بارز می‌توان به قیمت‌های لاستیک بایاس در مقایسه با لاستیک رادیال اشاره داشت.

به گزارش پارس تایر، علیرغم آنکه در عملکرد مردادماه شرکت لاستیک بارز، رشد نرخ‌های فروش محصولات شرکت در مقایسه با تیرماه مشاهده شد اما؛ با این وجود کاهش مقادیر فروش شرکت منجر به افت درآمد‌های این ماه بود.

بر اساس این گزارش، با توجه به کیفیت، حاشیه سود و نرخ‌های فروش، بسیاری از لاستیک‌سازان کشور اعم از ایران تایر و البته طرح توسعه لاستیک بارز در سال‌های اخیر در تلاش بر تغییر استراتژی‌های تولید از لاستیک بایاس به لاستیک رادیال بودند که در اتفاقی جالب در شرایط کنونی نرخ‌های انواع لاستیک بایاس از لاستیک رادیال بیشتر است.
شرکت لاستیک بارز با ثبت فروشی ۱.۱۸۳ میلیارد ریالی در مرداد ماه، شرایط مناسبی را با توجه به فروش ۴۵۴۱ میلیارد ریالی ۴ ماه نخست ماه پشت سر نگذاشت.

لازم به ذکر است، برخی از مواد اولیه این شرکت از جمله دوده، لاستیک مصنوعی و لاستیک طبیعی وارداتی افزایش بسیار زیادی داشته‌اند، با این وجود به نظر می‌رسد، رشد میزان تولید و فروش این شرکت و افزایش نرخ محصولات این شرکت تا حدودی می‌تواند افزایش چشمگیر مواد اولیه مصرفی این شرکت را پوشش دهد./بورس نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول