حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

قیمت مصوب لاستیک بارز اردیبهشت1398

بارز
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1398تعداد بازدید : 170نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

گروه صنعتی بارز ضمن اعلام قیمت مصوب کلیه محصولات خود، به نمایندگان اخطار داد در صورت عدم رعایت قیمت های مصوب مسئولیت هرگونه حذف یا تعدیل سهمیه به عهده نمایندگان بوده و اداره کل فروش خود را ملزم به برخورد با نمایندگان خاطی می داند.

به گزارش پارس تایر، متن کامل نامه گروه صنعتی بارز به نمایندگان به شرح ذیل است:

پیرو نامه های قبلی گروه صنعتی بارز مبنی بر الزام رعایت قیمت های مصوب توسط نمایندگان گروه و با توجه به اسناد دریافتی از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر عدم رعایت قیمت های مصوب توسط برخی از نمایندگان، اداره کل فروش به منظور تکریم حقوق مصرف کنندگان، سهمیه نمایندگان را تعدیل نموده است.

با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی و اعمال تحریم های ظالمانه که معیشت مردم را هدف گرفته است، مراعات قیمت های مصوب به ویژه در فروش به مصرف کنندگان نهایی از امور ضروری در شرایط فعلی است و از نمایندگان محترم خواهشمندیم همچون گذشته و بیش از پیش با رعایت قیمت های مصوب، گروه را در خدمت رسانی به مردم یاری نمایند. لازم بذکراست در صورت اعلام سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، گزارشات واصله از کارشناس مناطق و یا شکایت مصرف کنندگان نهایی مبنی بر عدم رعایت قیمت های مصوب، مسئولیت هرگونه حذف یا تعدیل سهمیه به عهده نمایندگان بوده و اداره کل فروش خود را ملزم به برخورد با نمایندگان خاطی می داند

در این نوشته مروری خواهیم داشت بر لیست قیمت مصرف کننده تایرهای بارز در اردیبهشت 98 با نرخ رسمی و به اصطلاح عوام دولتی.

قیمت بارز اردیبهشت 98
قیمت بارز اردیبهشت 98
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول