حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

کارخانه لاستیک بارز بزرگترین کارخانه تولید لاستیک در خاورمیانه است

بارز
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 28 بهمن 1397تعداد بازدید : 20نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

جانشین مدیر عامل لاستیک بارز گفت: کارخانه لاستیک بارز بزرگترین کارخانه تولید لاستیک که با تکیه بر پتانسیل نیروی انسانی در خاور میانه موفق به کسب رتبه اول شد.

به گزارش پارس تایر، مشرفی مدیر کارخانه لاستیک بارز در جمع دانش آموزان دیبرستان امام علی(ع) اظهار داشت: کارخانه لاستیک بارز حدود ۲۷ سال پیش در ۱۷ کیلو متری کرمان راه اندازی شد در سال های آغازین ظرفیت کارخانه ۲۰ هزار تن بوده است که ما توانسته ایم ظرفیت کارخانه را با بخشی از سودی که به دست آوردیم در طی این چند سال افزایش دهیم در حال حاضر یک کارخانه هم در سنندج راه اندازی شده است که ظریفت ۵۰ هزار تن را دارد و ظرفیت کارخانه کرمان هم ۹۰ هزار تن است و در مجموع کارخانه بارز ۱۴۰ هزرا تن سالیانه ظرفیت دارد.

وی با اشاره به اینکه کارخانه لاستیک بارز بزرگترین کارخانه تولید لاستیک در خاورمیانه است افزود : طراحی کارخانه توسط مهندسین ایرانی صورت گرفته است و امروز ما تونسته ایم با تکیه بر پتانسیل نیروی انسانی در خاور میانه اول شویم کارخانه در سال های آغازین کارخانه ۷ نوع سایز و اندازه لاستیک تولید می کرد الان ۱۲۰ نوع اندازه و سایز و دور لاستیک تولید می شود در کارخانه لاستیک بارز کرمان حدود ۴ هزار نفرمشغول کار هستند.

جانشین مدیر عامل کارخانه لاستیک بارز درخصوص حمایت از تولیدات داخلی بیان کرد : زمانی درس خواندن شما به نتیجه میرسد که بتوانید آینده درخشانی را داشته باشید که تعداد کارخانه ها در شهر ها افزایش یابد به این منظور باید اقتصاد کشور توانمند شود و این عمل زمانی امکان پذیر است که همه ی مردم از تولیدت داخلی موجود حمایت کنند و با توجه به حمایت و خرید مردم از کالا های داخلی تولیدات افزایش و چرخه کارخانجات می چرخد و افراد زیادی اشتغال پیدا می کنند.

مشرفی با بیان اینکه ما در جنگ اقتصادی هستیم افزود : در زمان ۸ سال دفاع مقدس جبهه و دشمن مشخص بود اما در جنگ اقتصادی امروز دشمنان کارخانه ها و تولیدات ما را هدف قرار داده اند. مردم باید از تولیدات داخلی حمایت کنند تا با خرید کالا ها خارجی باعث تعطیل شدن کارخانه ها نشوید و شما باید این فرهنگ را به خانواده خود انتقال دهید./آرمان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول