حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

اختصاص 30 هزار لاستیک به ناوگان سنگین جاده ای خراسان رضوی

تایر کامیون
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 1 تیر 1398تعداد بازدید : 89نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

30 هزار لاستیک به ناوگان سنگین جاده ای خراسان رضوی اختصاص یافت.

به گزارش پارس تایر، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضویاختصاص 30 هزار لاستیک به ناوگان سنگین جاده ای خراسان رضوی گفت: از تیر ماه سال گذشته تاکنون افزون بر 30 هزار حواله لاستیک با نرخ دولتی بین مالکان ناوگان سنگین حمل و نقل جاده ای استان توزیع شده است.

جواد وحدتی فرد افزود: لاستیکهای مورد نیاز که با ارز 4200 تومانی در سه اندازه 24*12، ۳۱۵ و ۳۸۵ تامین شده با همکاری تشکلهای صنفی کامیون داران بین رانندگان ناوگان سنگین حمل ونقل مسافر، بار و نفتکشهای خراسان رضوی توزیع شده است.

وی ادامه داد: با توجه به فروکش کردن جو روانی ماههای قبل حاکم بر بازار و انطباق تعداد متقاضیان لاستیک با تقاضای واقعی بازار، قیمت این کالا در بازار آزاد کاهش یافته به طوری که تفاوت قیمت هر حلقه لاستیک دولتی با نرخ آزاد به حدود هشت میلیون ریال رسیده است.

وحدتی فرد راه اندازی سامانه توزیع شفاف و حساب شده لاستیک با مشارکت بخش خصوصی و کاهش نقش افراد در توزیع محصول را از دیگر عوامل توزیع مناسب لاستیک بین مصرف کنندگان واقعی عنوان کرد.

بر اساس اعلام انجمنهای صنفی رانندگان و اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی این استان ماهانه نیازمند دست کم ۲۰ هزار حلقه لاستیک برای ناوگان حمل ونقل سنگین جاده ای است.
شمار ناوگان سنگین حمل و نقل باری خراسان رضوی حدود ۵۹ هزار و ناوگان مسافربری آن نیز پنج هزار دستگاه خودرو است./صداوسیما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول