حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گلایه کامیون‌داران از قیمت لاستیک

لاستیک کامیون
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 31 تیر 1397تعداد بازدید : 42نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

به گزارش پارس تایر، ناجی سلامی ظهر امروز اظهار کرد: تمام مسائل مربوط به افزایش نرخ کرایه کامیون‌دار، بیمه، سنوات، افزایش حقوق و… آیتم بندی شده و بر اساس اولویت حل خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه از ۲۰.۲ درصد افزایش نرخ کرایه کامیون‌داران حدود ۴.۲ درصد را بیمه کسر می‌کند، گفت: بیمه کامیون‌دار خویش‌فرمایی است؛ درواقع افزایش نرخ کرایه ۲۰.۲ درصد نیست بلکه ۲۴ درصد است و تمام آن به راننده پرداخت می‌شود.

رئیس کانون کامیون‌داران حمل‌ونقل کشور در رابطه با افزایش قیمت لاستیک کامیون‌داران بیان کرد: افزایش قیمتی وجود ندارد؛ چراکه فروشندگان لاستیک‌های خود را انبار کرده بودند و اکنون در پایانه‌های بندر امام لاستیک در حال توزیع است.

سلامی در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه تاکنون کامیون‌داری با قیمت مصوب لاستیک دریافت نکرده، عنوان کرد: در حال حاضر با قیمت مصوب لاستیک در حال توزیع است؛ ضمن اینکه برخی فروشندگان تعداد ۱۱۳ هزار حلقه لاستیک را در کانتینر‌های پایانه بندرعباس پنهان کرده بودند که ضمن افشای آن‌ها در اختیار مصرف‌کننده قرار دادیم.

وی با اشاره به انبار کردن لاستیک به امید افزایش قیمت بازار، گفت: اکنون محتکرین قیمت لاستیک خود را ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان کمتر از قیمت مصوب می‌فروشند تا ضرر‌های خود را جبران کنند.

رئیس کانون کامیون‌داران حمل‌ونقل کشور عنوان کرد: با مصوب کردن قیمت لاستیک موفق شدیم حجم لاستیک‌های انبارشده را وارد بازار کنیم./فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول