حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

مجوز افزایش قیمت ۹.۶ درصدی صنعت تایر صادر شد

محمدرضا تقی گنجی
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 4 تیر 1397تعداد بازدید : 28نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

رییس انجمن صنعت تایر از صدور مجوز افزایش قیمت ۹.۶ درصدی قیمت تایر از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان خبر داد و گفت: تولیدکنندگان تایر در انتظار ابلاغ این مجوز از سوی این سازمان هستند.

به گزارش پارس تایر، محمدرضا تقی گنجی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان این که این مصوبه به زودی به تولیدکنندگان تایر ابلاغ خواهد شد، افزود: تولیدکنندگان این صنعت از سال 93 تاکنون افزایش قیمتی را اعمال نکرده و همچنان محصولات خود را با قیمت 4 سال پیش عرضه می کنند.

وی در پاسخ به اظهارات مطرح شده مبنی بر اعمال افزایش قیمت 15 درصدی از سوی برخی تولیدکنندگان تایر اظهار کرد: تولیدکنندگان این حوزه تا مجوز سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان را نداشته باشند اقدام به افزایش قیمت نخواهند کرد و افزایش قیمت فعلی اولین افزایش قیمت پس از سال 93 است.

گنجی با تاکید بر روان بودن اختصاص ارز 4200 تومانی به تولیدکنندگان تایر نیز گفت: هم اکنون تولیدکنندگان این حوزه به راحتی قادر به دریافت ارز دولتی هستند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رییس انجمن صنعت تایر در پایان با اشاره به تصمیم جدید دولت مبنی بر توافق واردکننده و صادرکننده بر سر قیمت ارز در صرافی ها نیز گفت: به طور قطع با این اقدام ارز برای واردات گران تمام خواهد شد این در حالی است که مابه التفاوت ارز مبادله ای با ارز 4200 تومانی نیز تا اندازه ای به قیمت کالاها افزوده و به طور قطع دلار حدود 6500 تومانی، ارز گرانی برای صنعت خواهد شد و عرضه را با مشکلات جدی مواجه خواهد کرد./عصر خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول