حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

قصه ناتمام مشکلات رانندگان حمل و نقل جاده ای

لاستیک کامیون
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 19 تیر 1397تعداد بازدید : 75نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

به گزارش پارس تایر، محمد خان بلوکی رئیس اتحادیه حمل و نقل بار گفت: مسئله امروز حمل و نقل بار مشکل توزیع نابسامان لاستیک است که موجب اعتراض رانندگان ماشین های سنگین شده است.

در شرایطی که اخبار مربوطه از تسریع روند توزیع لاستیک با نرخ دولتی در بین رانندگان خودروهای سنگین خبر می دهد، متاسفانه در عمل شاهد چنین اتفاقی نیستیم و این موضوع به یکی از مشکلات جدی این ناوگان تبدیل شده است.

خان بلوکی در گفتگو با خبرنگاران نبود سالن های اعلام بار در کل کشور را یکی از مهمترین مشکلات این ناوگان دانست و گفت: نبود سالن های اعلام بار موجب تضعیف حق رانندگان می شود. در 40 تا 50 درصد سطح کشور سالن های اعلام بار وجود دارد که در آن صورت نمی توانند حق رانندگان را ضایع کنند. اگر اعلام بار در همه جای ایران باشد رانندگان به طور مرتب می توانند بار خود را دریافت کنند. اگر این سیستم راه اندازی شود حقوق دریافتی رانندگانی که از این سیستم استفاده نمی کردند تقریبا دو برابر خواهد شد.

رئیس اتحادیه حمل و نقل بار ادامه داد: نمی دانیم که چرا سازمان حمل و نقل کشور در راه اندازی این سیستم اکراه دارد، درصورتی که اگر این سیستم راه اندازی شود دست های پشت پرده و رانت ها از بین خواهد رفت.

خان بلوکی در رابطه با سیستم فعلی اعلام بار گفت: هیچگونه سیستمی برای اعلام بار وجود ندارد و همه به صورت دستی انجام می شود.

وی ادامه داد، متاسفانه در حوزه کرایه ها هم با مشکل مواجه هستیم و افزایش کرایه به خودی خود نمی تواند مشکلی را حل کند جرا که باید مدیریت درستی شکل بگیرد.اگر همین کرایه ها نیز به طور عادلانه برای آن ها پرداخت شود اوضاع بهتر خواهد بود.

لازم به ذکر است که رانندگان خودروهای سنگین در اعتراض به ثبات کرایه ها، افزایش قیمت دلار و به تبع آن گرانی لاستیک در خرداد ماه سال جاری دست به اعتراض زدند./خبر خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول