حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

فروش نقدی کویرتایر با هدف حذف انحصار از بازار تایر صورت‌گرفت

کویرتایر
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 7 تیر 1397تعداد بازدید : 112نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

کویر‌تایر با هدف جلوگیری از ورود باندهای انحصار در فروش و فعالیت اسکونت‌کاران تایر،‌ از ابتدای سال جاری تمام محصولات خود را به‌صورت نقدی می‌فروشد.

به گزارش پارس تایر، مهندس سیدمحمدحسین زینلی، مدیر‌عامل کویر‌تایر گفت: متاسفانه یکی از مشکلات بزرگ صنعت تایر فعالیت اسکونت‌کارانی است که به‌عنوان نماینده،‌ از تایر‌ساز خرید می‌کنند و محصولی را که به‌صورت مدت‌دار خریداری کرده‌اند، با قیمت پایین‌تر و به‌صورت نقدی در بازار می‌فروشند.

وی از برنامه کویر‌تایر برای مقابله با این شیوه فروش تایر خبر داد و گفت: یکی از حساسیت‌ها در این مجموعه جلوگیری از ورود باندهای انحصار و اسکونت‌کاران به‌عنوان نمایندگان کویر‌تایر بوده است، به‌همین‌دلیل برای دستیابی به این مهم طرح نقدی فروش و توزیع مویرگی در کشور را کلید زده‌ایم.

به‌گفته مدیرعامل کویرتایر،‌ توزیع مویرگی تایر درکشور از دو سال قبل با کمک مرکز‌آمار‌ایران و ستاد مدیریت حمل‌و‌نقل و سوخت انجام شده و محصولات کویر‌تایر به‌صورت کاملا هدف‌مند و براساس نیاز شهرهای مختلف توزیع می‌شوند.

وی از فروش 185هزارحلقه تایر در اردیبهشت‌ماه امسال خبر داد و گفت: این تعداد تایر در بازار و در بین نماینده‌ها توزیع شده و این آمار به‌غیر از فروش کویر‌تایر به خودروسازان داخلی است.

مهندس زینلی شیوه فروش کویرتایر را تنها به‌صورت نقدی اعلام کرد و گفت: کویرتایر با قطع فروش چکی محصولات خود، بزرگ‌ترین گام را برای خروج اسکونت‌کاران از بازار برداشته است. ضمن اینکه تاحد امکان از فروش تایر به تجار بزرگ اجتناب کرده‌ایم و با نیازسنجی بازار، شناسایی خریداران و ظرفیت بازار فروششان،‌ اقدام به عرضه و توزیع سبد های محصول خود در کشور کرده ایم.

وی تعداد نمایندگان فعال کویر تایر را 87 نماینده اعلام کرد و گفت: تمامی این افراد اعتبار سنجی شده اند و تنها بر اساس ظرفیت فروششان سهیمه دریافت می کنند./عصرخبر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول