حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

در روزهای آتی قیمت لاستیک خودرو نصف خواهد شد

تایر
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 15 مهر 1397تعداد بازدید : 31نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از کاهش حداقل ۴۵ درصدی قیمت لاستیک خودرو طی روزهای آتی خبر داد.

به گزارش پارس تایر، سیداحسن علوی با انتقاد از افزایش قیمت لاستیک خودروهای سنگین و سبک، گفت: متأسفانه افزایش قیمت ها تبعا به علت افزایش چشمگیر نرخ ارز در کشور بوده و قطعا قیمت این محصولات طی هفته های آتی باید کاهش معناداری پیدا کند.

معضل احتکار یکی از عوامل تشدید چشمگیر قیمت لاستیک

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی، معضل احتکار را یکی از عوامل تشدید چشمگیر قیمت لاستیک دانست و گفت: متأسفانه سودجویان در چند ماه اخیر اقدامات بسیاری در جهت احتکار لاستیک خودروهای سبک و سنگین صورت داده اند، البته بخشی از این انبارها توسط دستگاه های انتظامی و نظارتی کشف شده اند، اما دستگاه قضا باید برخورد ویژه ای با محتکران داشته باشد.

طراحی سامانه افق برای بررسی دقیق واردات و توزیع لاستیک در کشور

علوی با اشاره طراحی سامانه افق برای بررسی دقیق واردات و توزیع لاستیک در کشور، گفت: عملیاتی شدن این سامانه کمک شایانی به توزیع عادلانه لاستیک در کشور می کند و قطعا شفاف سازی نظام خرید و توزیع می تواند از بروز دلال بازی در این حوزه جلوگیری کند.

ضرورت کاهش حداقل 45 درصدی قیمت لاستیک خودرو

وی بر ضرورت کاهش حداقل 45 درصدی قیمت لاستیک خودرو تأکید کرد و گفت: در شرایط کنونی قیمت لاستیک بر اساس ثبت سفارش های قبلی اعلام می شود، اما طی روزهای آتی با توجه به کاهش نرخ ارز، باید قیمت این محصولات کاهش بسیاری پیدا کند.

برخی از تجهیزات کامیون ها باید به قیمت قبل از گرانی ها برگردد

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: حتی برخی از تجهیزات کامیون ها باید به قیمت قبل از گرانی ها برگردد، بنابر این در شرایط کنونی بالا بودن قیمت ها به هیچ وجه منطقی و امکان پذیر نیست.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در بحث کامیون داران نیز دولت باید کمک اعتباری را در قالب یارانه برای حمایت از این قشر در این مقطع زمانی اختصاص دهد./خانه ملت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول