درباره آپولو Apollo

آپولو تایر

درباره آپولو Apollo

آپولو یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تایر در جهان می باشد. شرکت آپولو پس از آنکه جایگاه خود را در بین 10 تایر ساز مطرح دنیا تثبیت نمود، بازار خود را از خاورمیانه تا شرق آسیا و استرالیا گسترش می دهد.

در حالیکه تایر سازان ژاپنی و اروپایی با تکیه بر تکنولوژی خود سعی در کسب سهم بیشتری در بازار دارند، تایر ساز هندی آپولو به پیشرفتی تحسین برانگیز دست یافت.

در مسابقات بین المللی نوآوری تکنولوژی تایر 2013 که اخیرا در کلن آلمان برگزار گردید، تایر ساخت کارخانه آپولو عنوان تایر سال را کسب نمود. هیئت داوران این مسابقه را گروهی از متخصصان صنعت تایر و صاحب نظران عرصه خودرو تشکیل می دادند. اونکار اس کانوار، رئیس تایر آپولو ضمن ابراز شادمانی از کسب این جایزه گفت:” ابتکار در شیوه مدیریتی شش سیگما، تاکید بر تولید تایری به روز و به کار گیری ماشین های خودکار با جدیدترین امکانات همگی بخشی جدانشدنی از فعالیت ما بود.

اکنون این تحسین جهانی ما را قدرتمند تر ساخت تا در راه تولید تایر هایی با زیبایی برتر و تکنولوژی پیش رفته تر برای مشتریانی در سراسر جهان بیش از پیش تلاش نماییم.”

از سال 2011 آپولو بی وقفه برای تحقق دومین برنامه 5 ساله توسعه خود تلاش می کند. هدف این برنامه قرار گرفتن این شرکت در میان ده برند تایر برتر دنیاست. در این راه آپولو برای گسترش بازار خود برنامه های عادی و برنامه های فشرده ای را پی گرفته است.

مجموعه تولیدی لاستیک آپولو (Apollo Tyres Ltd) یکی از تولید کنندگان بزرگ لاستیک در دنیا می باشد که فروش سالیانه ای در حدود 121.5 بیلیون روپیه هند (2.5 بیلیون دلار آمریکا) را طبق آمار در سال 2011 را دارد. این شرکت در سال 1976 میلادی ودر منطقه کرالا (Kerala) در هند تاسیس گردیده است. در حال حاضر کمپانی آپولو دارای 4 کارخانه در هند, یک کارخانه در آفریقای جنوبی, دو کارخانه در زیمباوه, و یک کارخانه در هلند می باشد. همچنین این شرکت بزرگ دارای یک شبکه بازاریابی بزرگ با بیش از 5000 نمایندگی فعال می باشد.

کارخانه دوم این شرکت در اروپا، توسط ویکتور اوربان نخست وزیر مجارستان در آوریل 2017 افتتاح شد.

پارس تایر، نماینده فروش و عرضه لاستیک آپولو در سراسر ایران میباشد.