حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

آمار جدید از توزیع لاستیک

زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 6 آبان 1397تعداد بازدید : 60نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

آمارهای ارائه شده از سوی معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد ۱۸ هزار و ۵۰۰ حلقه لاستیک سنگین اتوبوسی ویژه حمل و نقل جاده‌ای زائران اربعین حسینی در نظرگرفته شده است.

به گزارش پارس تایر، در عین حال حدود ۴ هزار و ۴۰۰ حلقه لاستیک سنگین ناوگان حمل و نقل درون شهری اتوبوسی نیز که در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز به وزارت کشور تخصیص یافته است.به این ترتیب در مجموع با هدف تسهیلخدمت رسانی به زائران اربعین و تامین نیاز بازار در این دوره زمانی ۲۲ هزار و ۹۰۰ حلقه لاستیک سنگین به اتوبوس‌های ویژه حمل و نقل جاده‌ای و درون شهری زائران اختصاص داده شده است.

بر این اساس از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه بیش از ۶۰۰ هزار حلقه لاستیک سنگین تولید داخل و ۳۰۰ هزار حلقه لاستیک سنگین وارداتی توزیع شده است.آمارهای ارائه شده نشان می‌دهد از ابتدای آغاز طرح توزیع لاستیک با حواله و نرخ مصوب یعنی از چهاردهم تیرماه سال جاری تا پایان مهر ماه، ۳۸۶ هزار حلقه لاستیک وارداتی و تولید داخل در اختیار شبکه حمل و نقل قرار گرفته است.

این گزارش حاکی است برای رفع نیاز ناوگان سوخت رسانی کشور تعداد ۱۵۰۰ حلقه لاستیک سنگین به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی جهت رفع نیاز اختصاص یافت./شاتا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول